← TOBB ETÜ ANASAYFASI

RadtoETÜ

Türkiye'nin En Dinamik Radyo Kanalı

RadyoETÜ Haber

Oscar Buna Hazır Mı?

2019 yılında çıkan Parasite filmiyle ismini dünyanın dört bir yanına duyurmuş güler yüzlü yönetmen Bong Joon Ho, geçtiğimiz günlerde verdiği bir haberle sinemaseverleri heyecanlandırdı.

Duyduğumuza göre pek çok kişi için oldukça verimsiz ve durağan geçen pandemi döneminde, iki ayrı senaryo üzerinde çalışmaya başlamış. Hatta, birini bitirmiş bile! Ne kadar zorlansa ve yazım sürecinde kişisel aksaklıklar geçirse de yeni filmlerinin müjdesini bize vermekten geri kalmak istememiş…

Bong Joon Ho pek çok filmde imzası olan bir yönetmen olsa da en çok Netflix yapımı Okja ve dünyayı sarsan Parasite filmiyle biliniyor. Yazdığı yeni senaryoların konusunu veyahut dilini bilmesek de, ve oyuncu kadrosunu hayal dahi edemesek de, son 4 yılda bizi bir kez bile hayal kırıklığına uğratmayan bu beyefendinin, takdir ve beğenilerle kazandığı motivasyonla ortaya koyacağı eserleri merak etmemek elde değil.

Hazır mısınız? Hazır mıyız?

Bakalım, sevgili Bong Joon Ho yine tüylerimizi nasıl ürpertecek ve rüyalarımıza girip de bizi enteresan bir enerjiyle doldurmadan evvel nasıl ince esprilerle güldürecek…

TOP 10 Listemizdeki Sizler İçin Seçtiğimiz Şarkıları Dinlemeyi Unutmayın!
Haberin Devamı

Her Hafta Radyo ETÜ Olarak Sizler İçin Yepyeni Bir Liste Hazırlıyoruz!

İşte Diana Spencer
Haberin Devamı

Leydi Diana ya da bizim seslenmeyi tercih ettiğimiz adıyla Prenses Diana tüm zamanların hayatı en çok ilgi uyandıran isimlerinden birisi.