← TOBB ETÜ ANASAYFASI

RadtoETÜ

Türkiye'nin En Dinamik Radyo Kanalı

RadyoETÜ Haber

Hollywood Vampires Türkiye'ye Geliyor

Joe Perry, Alice Cooper ve Johnny Depp’in 2015 yılında, ölen rock sanatçılarının eserlerini onurlandırmak için kurduğu grup Hollywood Vampires’tan müjdeli bir haber aldık. Bu üç efsanevi kral, kendilerine has elektro gitarları ve saç stilleriyle (tabii bir de maskeleriyle) 2021’in Eylül ayında Türkiye’de konser vermeye hazırlanıyorlar. Aslında planları ülkemizi geçtiğimiz Eylül ayında ziyaret etmekti. Fakat ne kendilerini ne de hayranlarını riske atmak istemediler. Bu yüzden konserlerini tam 1 yıl sonraya ertelediler. Ve bu isabetli kararları nedeniyle birçok kişiye para biriktirip bilet alma fırsatı tanınmış oldu.

Nedendir bilinmez, Hollywood Vampires ülkemizde pek tanınan bir grup değil. Birine Joe Perry’nin adını söylerseniz “Ooooo Joe Perry, adamım!” der. Başka birine Alice Cooper ismini fısıldarsanız “Oooo bizim Alice!” der. Zaten Johnny Depp’in ilk hecesinden çığlıklar duyarsınız. Fakat tüm bu ün ve hayranlığa rağmen kimse (en azından benim bildiğim ve gördüğüm kadarıyla) Hollywoood Vampires’tan haberdar değil. Bu oldukça üzücü bir durum çünkü yaptıkları müzik ve birbirlerine uyan enerjileri sayesinde ortaya efsanevi bir şey çıkartıyorlar.
İstanbul LifePark’ta verecekleri konserin ardından herkesin Google’da isimlerini
aratacağından adım gibi eminim. Hatta kim bilir, belki Türkiye’ye gelmeyi
akıllarından hiç geçirmemiş diğer değerli sanatçılara ilham verirler.Fatma Albayrak

Abba Geri Dönüyor!
Haberin Devamı

Abba Geri Dönüyor! Evet, evet bu sefer gerçekten geri dönüyor. Hayır yalan değil. Hayır şaka da değil. Hayır… Geri dönüyor diyorum size!

İşte Diana Spencer
Haberin Devamı

Leydi Diana ya da bizim seslenmeyi tercih ettiğimiz adıyla Prenses Diana tüm zamanların hayatı en çok ilgi uyandıran isimlerinden birisi.

Timur Selçuk bizlere veda etti.
Haberin Devamı

Bu hafta yayınladığımız top 10 listesinde 1 numaraya koyduğumuz Devlet Sanatçımız Timur Selçuk bizlere veda etti.